İngilizce Resimli Kelime Yazma Testi

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce resimli kelime yazma testi

İngilizce kelimelerin doğru yazılışını burada öğrenin. Önce aşağıdaki konulara ayrılmış bağlantılara tıklayarak yazım testine gidin. Sonra “START” düğmesine basarak resmi gösterin. Resimdeki nesnenin İngilizce yazılışını doğru olarak kutucuğa yazın. Aşağıdaki bağlantılara tıklayınca kelime yazım testi bulunan sayfalara direkt ulaşacaksınız. Özel olarak kelime öğretimi için hazırlanmış testler, alıştırmalar ve bulmacalar ile İngilizce kelimeleri okunuşu ve yazılışıyla beraber kolayca öğrenebilirsiniz. Aradığınız konuyu listede göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

Oylayın post

ingilizce-kelime.com olan adımız artık ingilizcebilgi.com adıyla hizmet verecektir.

X