İngilizce Resim Birleştirme Oyunu

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce resim birleştirme oyunu

İngilizce resim birleştirme oyunu oynayarak üzerinde kelimeler yazılı olan parçalanmış resmi bir araya getirin. Önce aşağıdaki konulara ayrılmış bağlantılara tıklayarak ilgili İngilizce resim birleştirme oyunu sayfasına gidin. Sonra 9 parçaya ayrılmış resmin parçalarına dokunarak yerinden oynatın. Bu şekilde parçaları bir araya getirin ve kelimeleri tamamlayın. Basit seviye kelimelerden başlayarak ileri düzey İngilizce kelimelere ve YDS kelimelerine burada ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılarda aradığınız konuyu göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

1/5 - (1 oylama)